Chongqing Chuke Akıllı Makine ve Ekipman Co, Ltd

İşaretlemede sorun yok, Chuke 14 yıl boyunca işaretleme makinesine odaklandı.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa

Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd

iyi kalite Fiber lazer markalama makinası satış için
iyi kalite Fiber lazer markalama makinası satış için
Lazer markalama makinesini satın aldık. CHUKE’nin her zaman iyi iş çıkmasını umuyorum

—— Alfanar Elektrik Sistemi

Lazer markalama makinesini aldık. Goog kalitesi. CHUKE’nin her zaman iyi iş çıkmasını umuyorum

—— Alfanar Elektrik Sistemi

Chuke 10 yıldan beri bizimle birlikte çalışıyor. Bize markalama makineleri için aksesuarlar sağlıyorlar, böylece makinelerimiz Hindistan'da iyi satılıyor.

—— EtchON Marks Kontrolü

Montaj hattındaki çalışmalarımızla, tam otomatik markalama, hızlı, güvenli ve verimli markalama ile uyumlu olan başlangıçta ikinci lazer markalama makinelerini satın aldık.

—— Ford Şirketi

Ben sohbet şimdi

Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd
Hizmetler Ekibimiz Şirket Bilgisi Chuke Markalama Makinesi Fuarı Şirket Bilgisi Şirket Bilgisi Şirket Bilgisi Şirket Bilgisi Şirket Bilgisi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Markalar : CHUKE
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 760000-1500000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 40% - 50%
Main product: Marking needle
Main product: Fiber laser marking machine
Chongqing Chuke Akıllı Makine ve Ekipman Co, Ltd Chongqing, Çin'de güzel bir şehir bulunan Chongqing Zixu Makine İşleri, tamamen bir yan kuruluşudur. Zixu şirketi 2006 yılında kurulmuş olup, markalama makinesi şirketlerinden biri olarak bir geliştirme, üretim ve pazarlama şirketidir.

Yıllar süren geliştirme ve araştırma ve çabaların ardından, şu anda şirketin markalama makinesi için 5 uluslararası ileri üretim hattı var, 10'dan fazla sayısal kontrol ekipmanı seti 100'den fazla çalışana yayıldı.

Firmamız komple ürün özelliklerine ve mükemmel kaliteye sahiptir. Ana ürünler: Metal markalama makinası, Fiber lazer markalama makinası, Mini fiber lazer markalama makinası, CO2 lazer markalama makinası, Uçan lazer markalama makinası, UV lazer markalama makinası, Lazer markalama makinası parçaları, Portatif nokta kalem markalama makinası, Nokta pin markalama makinası , Elektrikli işaretleme makinesi, Pnömatik işaretleme makinesi, İşaretleme iğnesi, vb.

Markalama makinemizin kalitesini artırmak için , öğrenme ve araştırma için önemli çaba ve zaman ayırıyoruz. Şimdiye kadar, markalama makinemiz her zaman iç ileri seviyede.

Mükemmel yönetim, rekabetçi fiyat, kaliteli ürünler ve gelişmiş ekipmanlarla birlikte müşterilerimize her zaman memnun hizmet vermek ilk önce yaptığımız şeydir. İşbirliği için gelecekte tam güven duyuyoruz. Şirketimize yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilere hoşgeldiniz ve birbirleriyle iş ilişkileri kurmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim bilgileri
Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd

Tel: 86-189-96831663

Faks: 86-23-86023033

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)